Veelauapark

Home  >>  Võimalused  >>  Veelauapark

Rahinge Wakepargi tuksuvaks südameks ongi just veelaud.

Park tekkiski tänu suurele veelauasõidu armastusele. Meie juurest leiad kaks veelauasõiduks mõeldud rada, millest esimene on lihtsam ja asub täies ulatuses vee peal. Teine rada on disainitud edasijõudnud sõitjatele ning koosneb järvepealsest osast ja basseinist. Rahinge Wakepargist leiad trikitamiseks mõeldud obstaakleid nii professionaalsel tasemel sõitjatele kui ka lihtsalt aegajalt elu mõne hüppekaga vürtsitada soovivatele sõitjatele.

Veelauasõit on väga lihtne! Pargis jagavad näpunäiteid ja õpetusi kogenud instruktorid, kelle abiga saad laua peale sõitma juba 10 minutiga!
Tule julgelt lihtsalt kassast läbi (väike kuppel), soeta pilet ning instruktorid leiavad sulle kõik vajaliku varustuse.
Varustus, mida sõitmisel kasutame on veelaud koos saabastega, ujuvvest ja kiiver. Külma ilmaga saab selga panna ka kalipso. Kui varustus valitud ning ujukad seljas, saab alustada. Enne vee peale asumist räägib instruktor sulle veelauasõidu põhimõtetest ning siis saadki juba ise katsetama hakkata. Instruktor on olemas kogu sinu sõidu aja ning saad julgelt abi või hüva nõu küsida. Lisaks veelauasõidule saavad kõik sõitjad oma oskusi proovile panna tasakaalulaula ehk balance boardile, slacklinel ehk tasakaaluköiel või sportbatuudil.

Kui armastad vett ning südame põksuva panevaid kogemusi, siis veelaud on just sinule!

Sõitmine käib tavaliselt 15 minuti kaupa elavas järjekorras. Kui soovid enda sõidusessiooni broneerida, vaata meie broneeringu lehte. Suuremate broneeringute või küsimiste tekkimisel võta meiega ühendust.